facebook

6-річна дівчинка померла від раку. Через 3 дні після цього мати крихти відкрила комод і розридалася

Олена Дессеріч зі штату Вайомінг, США, була дуже милою і доброю дівчинкою. Батьки обожнювали 6-річної малятку, а молодша сестра і зовсім її обожнювала.

Терпляча, допитлива крихітка обожнювала читати, поратися по дому, грати з друзями і собакою, що належить її тітки. Однак за кілька днів все змінилося.

Лікарі виявили у нещасної Олени рак мозку. Сказати, що всі родичі дівчинки були розчавлені горем, – нічого не сказати. Прогнози медиків звучали вкрай невтішно.

За їх словами, дитині залишалося жити менше року. Зібравшись з духом, Кіт і Брук, батьки дівчинки, вирішили зробити останні місяці життя своєї дочки максимально щасливими.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Батько з матір’ю бадьорилися і намагалися триматися і бути сильними. Однак Олена швидко зрозуміла всю тяжкість свого становища і хвороби.

Тоді 6-річна крихітка, яка лише недавно навчилася писати, почала писати для батьків, сестри і навіть собаки записки. Клаптики паперу, на яких дівчинка зізнавалася в коханні рідним і підбадьорювала їх, вона потихеньку ховала по всьому будинку.

В останні пару місяців життя, стан Олени сильно погіршився. Променева терапія не приносила ніякого полегшення. Згодом дівчинка втратила мову, а трохи пізніше бідолаху скував частковий параліч.
Однак навіть тоді дівчинка вперто продовжувала писати записки. Найцікавіше, що при всьому цьому вона примудрилася зберегти своє заняття в таємниці від батьків!

Перше з послань Олени батько з матір’ю знайшли через пару днів після її смерті. Наступні кілька років вони виявляли записки померлої дочки в найнесподіваніших місцях.

Навіть сьогодні, коли їх дитина вже давно відійшла в інший світ, Кіт з Брук все ще зберігають кілька закритих послань від неї. Подружжя планує трохи пізніше передати їх молодшій сестрі Олени.

Коли більша частина записок які померла дочказалишила були знайдені, подружжя Дессеріч опублікували їх у формі книги. Всі доходи від публікації невтішні батьки передають в благодійний фонд, що займається пошуком ліки від раку.

Так маленька Лена навіть після смерті вносить свою важливу лепту в боротьбу з моторошною хворобою. А її листи і сьогодні відроджують надію в серцях людей по всьому світу!

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...