facebook

“Нехай дивляться в очі батькам померлих”: Зеленський жорстко відповів бунтівним мерам

На позицію окремих мерів щодо карантину впливають вибори, що наближаються, вважає президент.

Президент України Володимир Зеленський прокоментував рішення окремих керівників місцевої влади, які не погоджуються з карантинними обмеженнями.

Такі чиновники напередодні виборів просто хочуть сподобатися виборцям, підкреслив глава держави на брифінгу в середу під час робочої поїздки в Хмельницьку область, трансляція якого велася в Facebook Офісу президента.

“Що стосується питання про “бунт” деяких керівників місцевої влади, я загалом не розумію, хто з ким воює. Я зовсім ні з ким не воюю. Може, це смішно звучить для них, але всі ці “бунтарі”, про яких ви говорите, хочуть перед місцевими виборами сподобатися людям, і все відкривати, давати можливість ходити без масок, позакривати очі й не бачити, що раптом у містах “бунтарів” захворіло на день 200-250 дітей. Тому я не розумію, хто з ким воює, – у нас просто не буде стільки ліжок”, – сказав він.

Зеленський також вважає, що подібна позиція окремих керівників місцевої влади є нечесною.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Це нечесна позиція, просто нечесна позиція, я так вважаю. Я також за те, щоб усе було можна, і я так хочу, і я хочу без масок і в магазинах, і в школах, і нічого не чути. Кожна людина так хоче. Але ми ж держава і маємо захищати людей, попри те, що іноді щось не подобається. Тому що будь-які обмеження і мені, і будь-якій людині завжди не подобатимуться. Вони мають бути логічними і справедливими? Згоден. Десь там трохи є дуже сильні заходи. Можливо. Але це про спілкування між місцевою владою та МОЗ, місцевою владою і президентом”, – підкреслив він.

У той же час президент запропонував подивитися на ті дати, коли до місцевої влади регулярно звертався він, прем’єр, міністр охорони здоров’я, коли держава почала працювати над підготовкою до епідемії коронавірусу, і подивитися, скільки було смертей в тих регіонах, і скільки після цих звернень потім там померло людей.

“І потім ці прізвища (померлих, – ред.) надаємо цим “бунтарям”, і нехай вони ходять до батьків, дітей цих людей, і дивляться їм в очі”, – підкреслив він.

Зокрема, мер Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив про намір відкрити з 14 вересня школи та дитсадки у разі продовження дії “червоної” зони епідеміологічної небезпеки в місті.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...