facebook

Українці вразили американців своїм стрибком з парашутом (фото)

Десять учасників загалом, з яких 5 хлопців  та 5 дівчат, стрибнули з парашутом, вбрані у вишивані сорочки. Група молодих українців з Чикаго вирішила перенести святкування Дня вишиванки у …небо, повідомляє uapost.us. Лише двоє з цієї групи стрибали вдруге, для решти –  то був дебют.  Інші відчайдухи та інструктори Sky Dive Chicago реагували з великим позитивом, деякі цікавились про одяг та святкування.

gallery (2)

Після стандартної процедури оформлення та інструктажу молодих людей розділили на дві групи по п’ять чоловік. Поки перша група ” спускалась з небес”,  друга група стрибунів, а також група підтримки чекали їх на землі в місці, де вони мали приземлитись, фотографували, вітали, обіймали… Не обійшлося і без пригод.

gallery (1)

Розповідає організатор цієї акції та лідер групи Віталій Левченко: “Коли всі приземлились, ми помітили, що одна дівчина – відсутня, і почали сильно хвилюватися. Ми розпитували в інструкторів, які були з першою групою, і ніхто нічого не знав.gallery (3)

Потім ми всі побігли спочатку до літака, який вже приземлився,  бо подумали, що вона не стрибнула. В літаку  іі не було і ми побігли в ангар розпитувати там. Ії та інстурктора привезли через 10 хв на машині.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

gallery

 Виявилося: в їхнього оператора виникли проблеми з парашутом і вони полетіли за ним, впевнитись що відкриється додатковий, так їіх занесло на поле за милю від місця приземлення.

parashut

Як тільки ми прибігли в ангар розпитуватись, нам казали, що все добре, але ніхто не казав, що сталось і де вона є, і почали готувати другу групу до стрибка. Я почав кричати, що ніхто не буде стрибати, допоки ми не побачимо на власні очі, що з цією дівчиною все добре”. Згодом стрибнула і друга група українців, котру з нетерпінням чекали друзі на землі.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...