facebook

В Індонезії порушників маскового режиму стали класти в труни

Це робилося для того, щоб порушники задумалися про наслідки своїх дій під час пандемії

В Індонезії місцева влада та волонтери вдалися до незвичайного способу боротьби з поширенням коронавірусу. Про це повідомляє місцеве видання Jakarta Post.

Так, в місті Проболинго в провінції Східна Ява, 50 торговців місцевого ринку покатали в катафалку. Це сталося після того, як торговці виявилися без масок під час перевірки. Їм видали засоби індивідуального захисту і повантажили в катафалк.

Повідомляється, що в спеціальному автомобілі знаходиться порожню труну “для перевезення тіл загиблих від Covid-19”. Деяких також намагалися покарати – на три місяці порушників зобов’язували прибирати ринки і чистити каналізаційні траншеї.

У столиці Індонезії Джакарті порушників поміщали в бутафорські труни. Їх можна було безперешкодно фотографувати, а порушнику при цьому дозволялося закривати обличчя. Однак незаконну ініціативу припинили представники місцевої влади.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Глава агентства Будха Новіа закликав покарати порушників відповідно до діючих правил. Також він додав, що штрафів і покарань у вигляді соціальної роботи досить, щоб змусити мешканців дотримуватися протоколи охорони здоров’я, спрямовані проти поширення коронавируса.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...