facebook

“Зроблю все, щоб Україна була членом ЄС. Дуже чекаю…”, – Зеленський

Шостий президент переконаний, що зміни, котрі відбуваються з Україною під його керуванням, наближають країну до необхідних євростандартів та жаданого членства

Президент України Володимир Зеленський пообіцяв зробити все для членства країни в Європейському Союзі. Таку заяву глави держави опубліковано в Twitter напередодні 22-го саміту Україна – ЄС, зазначають Патріоти України.

“Налаштований на максимальну результативність 22-го саміту Україна – ЄС. Згоден із (президентом Литви) Гітанасом Науседою, що зроблю все, щоб Україна була членом ЄС”, – написав Зеленський.

Президент уточнив, що він очікує на чергове засідання Ради президентів України і Литви у 2020 році у Києві.

В інтерв’ю “Радіо Свобода” міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що саміт Україна – ЄС відбудеться 1 жовтня і Київ активно готується до його проведення.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Також він озвучив порядок денний заходу: “Нас цікавить і оновлення Угоди про асоціацію. Нас цікавить інтеграція в цифровий ринок. Нас цікавить прогрес у сфері юстиції, поглиблення співпраці в сфері юстиції. Нас цікавить подальша співпраця з ЄС у стримуванні російської агресії”.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...