facebook

Українці, інфіковані коронавірусом, застрягли у Польщі без грошей і їжі

У Польщі на ізоляції застрягли 19 українців, які захворіли на коронавірус, до того ж, вони без грошей та їжі. Співвітчизники розповідають, щойно тести виявилися позитивними, їх роботодавець залишив у покинутому будинку з мінімальним запасом їжі.

A passenger of a bus coming from Romania, leftt, undergoes a voluntary Covid-19 blood test, at the Tiburtina bus station, in Rome, Wednesday, July 29, 2020. The Lazio region, which includes Rome, is beginning voluntary tests on passengers arriving in Italy from Romania, Bulgaria and Ukraine, with a blood test on finger with results in 8 minutes followed by swab test if result is positive. (AP Photo/Riccardo De Luca)

Люди приїхали працювати на сільськогосподарську компанію. І, ймовірно, коронавірус підхопили на роботі. Адже до Польщі, запевняють, прибули без нього.

“Коли ми приїхали, ми були здоровими, але це трапилося з нами і ми сидимо, чекаємо і не знаю навіщо”, – каже одна з покинутих в ізоляції українок

Коли прийшли позитивні результати тестів, агент із працевлаштування перевіз українців до старого дерев’яного будинку. Лишив їм п’ять буханок хлібу, по пакету макаронів і крупи, а ще соду – полоскати горло.

Про це дізналися місцеві, взялися допомагати українцям. Але вони тут уже два тижні. За цей час дев’ятьох хворих встигли шпиталізувати і відпустили. Але жоден з 19 досі не одужав.

“Під час нещодавнього тесту – його провели за 14 днів – ми сподівалися, що половина, чи хоча б кілька людей матимуть негативний результат. Мені зателефонували з санепідемстанції, і з’ясувалося, що у всіх позитивний”, – розказує хвора.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Польська поліція почала розслідування щодо агента, який працевлаштовував українців.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...