facebook

«Мамо, як мені далі жити»? — українка потрапила у ДТП в Польщі, їй відірвало ногу (ФОТО)

19-річна Тетяна Микитин недавно з села Горигляди, що на Тернопільщині, потрапила у жахливу аварію в Польщі.

Деталі розповідає ТСН.

Моторошна ДТП сталася неподалік Варшави.

Їхали на мотоциклі

Дівчина їхала на мотоциклі зі своїм знайомим, як раптом зустрічне авто врізалось у них.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Тетяні відірвало ногу і відкинуло з місця аварії на 35 метрів, а її товариш загинув на місці.

Як з’ясували, дівчина отримала також травми хребта, руки, перенесла 4 операції.

ДЕНЬ АВАРІЇ

7 серпня о 19:00 Тетяна поверталась до дому з міста Мілянувек, що розташоване за 30-40 км від Варшави. Там дівчина знайшла роботу на підприємстві, куди планувала офіційно влаштуватись. До дому її підвозив 41-річний Олексій, який там працював. Чоловік виявився родом з Івано-Франківської області, в Польщі мешкає вже понад 10 років зі своєю сім’єю.

Від удару автомобіля водія мотоцикла відкинуло на протилежний бік дороги, а Тетяна відлетіла на 35-метрів від місця зіткнення.

“За кермом автомобіля сиділа полька, вона відволіклась на свою малу дитину, яка сиділа на задньому сидінні. У момент аварії біля водійки було відчинене вікно. І зразу при ударі відрубало ногу Олексію і моїй дитині. Бо, якби шиба від дверей була зачинена, то, можливо, ноги б вціліли. Вона звернула увагу на свою дитину, а мою – покалічила”, – каже Надія Микитин.

Потерпілі стікали кров’ю

Жахливу ДТП побачила місцева мешканка, яка була неподалік, вона і кинулась рятувати Тетяну та Олексія, які стікали кров’ю.

“Жінка проходила курси першої медичної допомоги. Вона зняла з чоловіка ремінь і перев’язала ногу моїй донці. Кричала до людей, щоб з донькою говорили, щоб вона не впала в кому. Якби не та жінка, можливо, моя донька б померла. А коли вона підбігла до чоловіка, то вже не могла надати йому допомогу. Бо 4-5 хвилин, і людина стікає кров’ю”, – розповідає Надія Микитин.

“Вона ще бідна, як прийшла до себе каже: “Мамо-мамо, зроби, щоб у мене нога була, мамо! Як я буду жити без ноги, мамо? Я ж не зможу без неї жити”. Я її кажу, що, донечко, ти жива і будеш жити. Один раз Бог дав тобі ногу через мене, але більше не може. Ти будеш мати ногу, але не таку, як була”, – згадує мати розмову зі своєю скаліченою донькою.

Прохання про допомогу мати Тетяни оприлюднила на своїй сторінці у Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...