facebook

Італія від завтра посилює карантин через зростання кількості хворих на COVID-19

Влада Італії з понеділка, 17 серпня, через збільшення кількості хворих на коронавірусну хворобу Covid-19 посилює карантин.

Влада Італії з понеділка, 17 серпня, через збільшення кількості хворих на коронавірусну хворобу Covid-19 посилює карантин.
Як передає Укрінформ, відповідне рішення ухвалило міністерство здоров’я країни у неділю, 16 серпня, повідомив його очільник Роберто Сперанца.

“Призупиняються танці як на відкритому повітрі, так і в приміщенні, зокрема на дискотеках і в будь-якому іншому публічному місці”, – заявив він.

Також в Італії запроваджується вимога носити захисну маску з 18:00 до 06:00 на всій території країни у публічних місцях і приміщеннях на відкритому повітрі, а також у громадських місцях (площі, вулиці), де через скупчення людей є ризик інфікуватися коронавірусом.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Міністр пояснив, що посилення карантину запровадили для того, щоб можна було безпечно відкрити школи у вересні. Також, за його словами, наразі зростання нових хворих на коронавірус в Італії є меншим, ніж в Європі загалом.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...