facebook

“Тату, я тебе люблю”: Віктор Павлік розчулив мережу відео, знятим в останні дні життя сина

7 серпня з життя пішов молодший син Віктора Павліка 21-річний Павло. Хлопець помер після тривалої боротьби з раком хребців. Народному артисту важко змиритися з втратою. У мережі співак поширив зворушливе відео, зняте в останні дні життя сина, на якому він згадує свого зіркового татка.

Попри те, що батьки Павла Віктор Павлік та Лариса Созаєва розлучились і хлопець залишився жити з мамою, тато часто навідував його й завжди підтримував під час боротьби з раком. Хоч у мережі народний улюбленець уникав розповідей про хворого сина, після смерті нащадка співак показав, якими були останні дні життя Павла Павліка. Щемливе відео з’явилось на особистій сторінці музиканта в інстаграмі.

У короткому ролику Віктор Павлік об’єднав два відео – архівне та те, яке син записав знаменитому батьку вже під час лікування в хоспісі. На одному з них маленький Павло вибіг на сцену на концерті артиста й перед великою публікою сказав у мікрофон: “Тато, я тебе люблю”. На іншому – повторив цю ж фразу вже на лікарняному ліжку.

https://www.instagram.com/p/CDqHk63nMIY/?utm_source=ig_web_copy_link

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...