facebook

Українець купив острів в Італії за 10 мільйонів євро: хто він та що відомо про покупку

Син колишнього власника “Мотор Січ” Олександр Богуслаєв придбав острів в Італії. Це знаменитий острів-черепаха Галлінара біля берегів Лігурії, неподалік Монако, резидентом якого є Богуслаєв. Щоб мати Галлінару цілком своєю, чоловік витратив 10 мільйонів євро та переконав усіх 9 попередніх власників продати свої частки острова.

Про покупку українцем італійського острова написало видання Corriere della Sera. Острів Галлінара розташований за 1,5 кілометра від материка, між містами Альбенда й Алассіо, неподалік Монако та Ніцци.

Він невеличкий – 470 на 450 метрів, над рівнем моря підіймається на висоту 87 метрів.

Та попри це має історичне значення: віддавна він належав католицькій церкві, там мешкали навіть святі та Папи Римські, а останні 150 років належав власникам промислових підприємств та банкірам.

А ще він є заповідником.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Італія поважає приватну власність, однак закони там такі, що острів не можна закривати для відвідувачів. Та чи дотримається цього новий власник – не відомо, пише оглядач Альдо Казулло.

Якось же Олександр Богуслаєв (42-річний син колишнього власника “Мотор Січ” В’ячеслава Богуслаєва) переконав 9 небідних п’ємонтських та лігурійських родин, які раніше спільно володіли Галлінарою понад 40 років, продати острів. Хто, мовляв, зможе гарантувати, що у туристів в лодках не з’являться дірки?

Що цікаво, Олександр Богуслаєв, хоча й українець за походженням, має громадянство Гренади і є резидентом Монте-Карло (Князівство Монако).

“Тепер Богуслаєв може ідеально прилаштувати український (або гренадський) прапор на вершині острова-черепахи”, – підсумувало свою статтю італійське видання.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...