facebook

На Донбасі школярам показують російський фільм, де українські військові гвалтують жінку

У місті Бахмут 7 травня учнів 5-х і 6-х класів двох шкіл (170 дітей) вчителі привели в кінотеатр “Перемога” для перегляду фільму “Единичка” виробництва РФ, в якому є сцена, де українські військові гвалтують жінку.  Про це на своїй сторінці у “Фейсбуці” написав правозахисник Павло Лиснянський, передає Depo Донбас.

photo_dosug_41_3306

Він провів ряд зустрічей з вчителями, жителями міста, працівниками кінотеатру “Перемога”, з метою розуміння того, що сталося. “Мене, як правозахисника хвилює найбільше не політичне питання цього випадку, а питання порушення прав дітей. Дітей збирають, організовано ведуть на перегляд фільму, в якому багато сцен насильства і вбивств”, – написав Лиснянський.

95569_gallery

Він зазначив, що директор кінотеатру Вікторія Лещинер пояснила, що спочатку, дітям хотіли показати фільм “Поводир”, але адміністратор, яка була відповідальна в той день в кінотеатрі, забула придбати даний фільм. Тому вона вибрала фільм на військову тематику  – “Единичку”. “Дія адміністратора, керівництво кінотеатру класифікує, як халатність і запевняє, що це була випадковість. Адміністратору кінотеатру оголошено сувору догану і накладено штраф”, – зазначив правозахисник.

За його словами, дана справа набула резонансу після заяви в правоохоронні органи батьків дітей, які подивилися фільм. “Але, дітей супроводжували вчителі, які були присутні при перегляді фільму.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

З перших хвилин, стає зрозуміло, що фільм, м’яко кажучи не той, і моя думка, що скасувати перегляд даного фільму, було можна, якби вчителі з претензією в ту ж хвилину звернулися до адміністратора і повідомили про те, що відбувається, своє керівництво”, – написав Лиснянський, зазначивши, що це був одиничний випадок.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...