facebook

У Тернополі молодята на своєму весіллі встановили новий рекорд України

У Тернополі зареєстрували новий рекорд України – найбільша кількість вишитих речей на весільній церемонії.

Підтвердив рекорд експерт Національного реєстру рекордів України Павло Горішевський, повідомляє Суспільне.

На острівці кохання на набережній Тернопільського ставу реєстрували свій шлюб Володимир Гоцко та Ольга Коропчук.

“В Тернополі ніколи не бракувало людей, які цінують, люблять вишиванки. Це є дуже важливо для нас і нашої молодої сім’ї. Ми любимо вишиванки і будемо підтримувати в майбутньому”, – розповів Володимир Гоцко.

На сукні нареченої вишиті дерева, птахи і квіти. Це елементи орнаменту, який називається “Родинне дерево”. Наречена Ольга Гоцко розповіла, що ці елементи вишиті також на одязі гостей, весільних аксесуарах та подарунках: “Наше подружнє життя і майбутнє це і є чистина цього фрагменту родинного дерева”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Національний рекорд України в місті Тернополі встановлено. 50 елементів особливої вишивки на одному весіллі. Молодята тільки одружилися, а вже рекордсмени”, – розповів експерт Національного реєстру рекордів України Павло Горішевський.

Він зафіксував 50 вишитих речей. Це сукні і сорочки для молодят, одяг для дружок і дружбів, вбрання для батьків, весільні рушники, подушки і подарунки. Їх вишивала мати нареченої Галина Коропчук разом із родичками. Витратили на це півтора місяці.

“Я була на багатьох весіллях, але все було в різнобій, подушки одного кольору, рушники іншого. Я хотіла щоб все було в однакових тонах. Наше весілля обрали синє, пудра і сірий Власноруч вишивали рушник моя дочка руками, а все решта машинкою, бо фізично не встигали”, – каже мати нареченої Галина Коропчук.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...