Вчені нарешті розкрили секрет Бермудського трикутника

Репортаж про це вперше вийшов на телеканалі Science Channel. Американські вчені з Університету штату Колорадо виявили на супутникових знімках регіону незвичайні гексагональні, або, простіше кажучи, шестикутні хмари.Характер їх дії метеорологи порівняли з авіабомбою.

За деякими припущеннями, вони є причиною виникнення найпотужніших повітряних потоків, швидкість яких здатна досягати до 274 кілометрів на годину. Такий «вітер», в поєднанні з  потужним ураганом, «підриває» повітря і призводить до утворення 15-метрових хвиль в океані.

Жодне судно не зможе впоратися з подібним ураганом, а літак – з таким вітром.

Зазвичай хмари не утворюють настільки рівні геометричні фігури. Але Бермудський трикутник, судячи по знімках, є винятком. Після анонсування цієї теорії вчені з усього світу намагаються з’ясувати, що саме сприяє утворенню таких аномалій.

Картинки по запросу бермудський трикутник

Нагадаємо, що Бермудський трикутник розташований в Атлантичному океані між Флоридою, Бермудськими островами і Пуерто-Ріко. Цю область неодноразово пов’язували з аномальними явищами. Історія почалася в 1945 році з пропажі п’яти американських торпедоносців і вилетів на їх пошуки рятувального літака. З того дня в прямому сенсі «канули в воду» ще 75 літаків і кілька сотень суден. Останній випадок був у 2015 році, коли в цьому регіоні зникло вантажне судно «Ель Фаро».

Картинки по запросу бермудський трикутник

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...