У чоловіків скоро з’явиться власний контрацептив

Як передає The Daily Mail, цей засіб може стати альтернативою бар’єрної контрацепції і вазектомії. Ідея в тому, щоб зробити чоловіка тимчасово безплідним, відключивши здатність сперматозоїдів до переміщення, повідомляє Настрій за матеріалами сайту Meddaily

125

Були отримані сполуки (синтетичні ензими), які проникають в сперматозоїди і блокують їх роботу хвоста. А якщо сперматозоїд не може плавати, запліднення не відбудеться. Основний плюс, про який говорять вчені, це те, що на базі з’єднань можна отримати таблетки або назальний спрей швидкої дії (буде потрібно декілька хвилин для отримання ефекту). При цьому фертильність повинна повернутися в протягом пари днів.

Отже, експерти на чолі з професором Джоном Хоулом провели експерименти із з’єднанням у лабораторії. Професор розповів про те, що з’єднання по-справжньому революційне. Цей ензим, що проникає всередину клітини, створений після виділення елементу, що відповідає за рухливість хвоста у сперматозоїда. Ензим ідеально поєднується з елементом, проникає всередину і блокує хвіст. Експерименти на тварин повинні початися в найближчі 2-3 роки.

РЕКЛАМА:

Джерело.

Вам також може бути цікаво...