facebook

В Україні можуть скасувати розмитнення євроблях- водії, це перемога

Українці зможуть їздити на хороших автомобілях.

В Україні можуть скасувати акциз на транспортування автомобілів. Про це розповів депутат від партії “Разом сила” Олександр Чернявський на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Він повідомив, що законопроект депутата Мар’яна Заболоцького та ГО “Авто-Євро-Сила” про скасування акцизу отримав 18 підписів профільного податкового комітету.

Також Чернявський додав, що номер і текст законопроекту з’явиться завтра вранці на офіційному порталі Верховної ради.

Після цього депутат додав списки тих, хто підписав законопроект і тих, хто відмовився і оголосив, що буде проти цього закону.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Серед усіх підписів “за” більше депутатів від “Слуги народу”, також є депутати від партії “Довіра” та депутати від партії “За Майбутнє”.

Проти законопроекту виступили депутати партії “Голос”, “Європейської Солідарності” і “Батьківщини”.За словами Олександра Чернявського даний законопроект передбачає:

1. Повне скасування акцизного податку при імпорті транспортних засобів з 2021 року. Для ветеранів АТО, інвалідів — вже з цього року.

2. Зменшення вимог екологічного стандарту двигуна з Євро5 (2010 рік) до Євро2 (1998 рік) для вантажних транспортних засобів, бусів.

3. Скасування сплати ПДВ при імпорті транспортних засобів для ветеранів АТО, які отримали бойові нагороди.

4. Вирішення питання знаходження на території України 750 тис. автомобілів з іноземною реєстрацією – надання можливості протягом 180 днів з моменту прийняття Закону митного оформлення таких транспортних засобів без сплати штрафу за порушення митних правил, при умові сплати внеску 8500 грн. Поповнить Держбюджет мінімум на 17 млрд. грн.

5. Обов’язкове введення технічного огляду в Україні на виконання Директив Європейського союзу для авто Євро 4 і менше.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...