facebook

У ЄС Google можуть оштрафувати на рекордну суму

Через декілька тижнів Єврокомісія може оголосити про рекордний штраф для компанії Google на 3 млрд євро через зловживання монопольним становищем.

Googledoodle

Про це повідомляє The Guardian з посиланням на європейських чиновників. Таким чином, у випадку якщо про штраф буде оголошено, він поб’є попередній рекорд – 1,1 млрд євро штрафу для компанії Intel в 2009 році. Водночас видання відзначає, що максимальна сума штрафу для Google може скласти 6,6 млрд євро, або близько однієї десятої від загального річного обсягу продажів компанії.

Джерела, близькі до ситуації, заявляють, що в Єврокомісії хочуть оголосити про рішення до початку літніх канікул. Як відомо, 20 квітня європейський комісар з питань конкуренції Маргрете Вестагер висунула офіційні звинувачення компанії Google у зловживанні своїм домінуючим становищем над своєю операційною системою для смартфонів.

Єврокомісія стурбована тим, що Google заздалегідь встановлює пошук Google Search за замовчуванням або як ексклюзивний варіант на більшості пристроїв в Європі, що працюють на операційній системі Android, розробленій компанією.

Джерело – http://expres.ua/news

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...