facebook

Окупаційна влада Криму пропонує Джамалі стати громадянкою РФ

Окупаційний проросійський уряд Криму рекомендує співачці Джамалі змінити громадянство з українського на російське і повернутися до окупованого Криму.

65082_0

Про це в Пекіні заявив віце-прем’єр окупаційного уряду республіки Георгій Мурадов, передає ТАCC.

“Я підкреслюю, що Крим завжди буде радий виступу Джамали, це її батьківщина”, – сказав він.

Тому, продовжив він, “їй залишилося провести невеликі заходи, пов’язані зі зміною громадянства, приїхати на Батьківщину і виступати у себе”.

“Тривалі теми депортації мають бути закінчені, потрібно повертатися. Ми їй завжди раді, вітаємо і думаємо, що серед отриманих нею російських голосів багато людей з числа кримських татар, які у нас в Криму проживають”, – додав Мурадов.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Сусанна Джамаладінова, яка виступає під псевдонімом Джамала, народилася 27 серпня 1983 року в місті Ош (Киргизька Радянська Соціалістична Республіка, СРСР).

Батько – Алім Джамаладінов, кримський татарин, а її мати – Галина Тумасова, вірменка, рід якої походить з Нагірного Карабаху.

Дитинство Джамали пройшло в Криму, в селі Малоріченське під Алуштою, куди сім’я повернулася в 1989 році.

Українська співачка Джамала з піснею “1944”, присвяченою депортації кримських татар, стала переможницею 61-го пісенного конкурсу “Євробачення”, який пройшов в столиці Швеції на концертно-спортивній арені Globen.

Джерело – www.pravda.com.ua/

Шукайте деталі в групі Facebook

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...