facebook

Дроздов до кримчан: хотіли до Путіна, мийтеся в калюжах, жepiть привезену вoду. Їдьте по мосту…

Львівський телеведучий Остап Дроздов заявив, що виступає за повну та глуху блокаду окупованого Криму та частини Донбасу.

Про це він сказав в одному з відео на своему YouTube-каналі.

“Я прихильник тотальної, глухої, безальтернативної блокади і Криму, і Донбасу. Була б моя воля, Крим сидів би без води, без світла, без нічого. Закрив би все. Хотіли Путіна – нехай здохнуть. Мийтеся в калюжах, жеріть воду, яку везуть з континенту російського. Хотіли до Путіна – будь ласка. Він міст вам провів – їдьте туди по питну воду”, – прокоментував Дроздов.

Також він наголосив на тому, що виплата пенсій людям, які проживають на непідконтрольній Києву території України, є злочином.

“Я вважаю, що будь-які торгові, комунальні, на рівні енергоносіїв, будь-які відносини з тією територією, прирівнюються, в моєму розумінні, до фінансування тероризму. Тому що таким чином, ми своїми подвійними пенсіями, які ті ось бабульки, ті недобиті КГБістки беруть в грівеньках… Все, що зайшло туди, повертається “Градом” і кулями”, – вважає ведучий.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

До цього ведучий стверджував, що всіх жителів непідконтрольних територій потрібно позбавити українського громадянства і що жителі Донбасу – це “страшні люди”.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...