facebook

“Якщо я розповім, нас уб’ють!”: Мама дівчини, над якою знущалися у відділку в Кагарлику зробила заяву. “Прийшла зранку”

У справі про зґвалтування дівчини у відділенні поліції Кагарлика з’явилися нові деталі, розповів адвокат постраждалої.

У відділенні поліції Кагарлика записали в журнал не всіх відвідувачів у день злочину. Проте, їх видно на записах камер спостереження. Про це заявив адвокат постраждалої Євген Мельниченко.

“Я в Кагарлицькому відділенні поліції перевіряв журнал тих, хто заходить. І я бачу, що там відсутні записи. В той день, крім двох поліцейських (яких підозрюють у зґвалтуванні), у відділенні були чергові, які записали в журнал людину, яка заходила, і це видно на камерах”, – сказав Мельниченко.

Адвокат вважає, що самі чергові могли і не чути звуки тортур, оскільки чергова частина відділена від сходинок у кабінети відділення трьома дверима.

Поки нічого невідомо про результати експертиз у справі. Водночас адвокат зазначив, що підозрювані сподівалися, що дівчина не розповість поліції про злочин, оскільки її залякали.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Також відомо, що жертва двох поліцейських, розповіла матері про знущання над нею.

Про це сказала мама потерпілої Нелі у коментарі на телеканалі “Україна”.

Зі слів жінки, її донька прийшла зранку. Вона сказала, що погано почувається та захотіла поспати. За словами жінки, Неля буквально стогнала через побої.

“Коли я приїхала, Неля стогнала, згорталася на дивані, і я благала її розповісти, що сталося. Вона відповіла: “Мама, мені сказали, що якщо я розповім тобі, то нас усіх уб’ють”. Через деякий час я її розговорила, і вона розповіла, що її побили у відділенні двоє поліцейських. Я відразу викликала швидку. Медики приїхали швидко, оглянули її та відправили в Українку, там нададуть більш кваліфіковану допомогу. Там Неля і зізналася, що її зґвалтували. Лікарі викликали поліцію”, – розповіла мама Нелі.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...