facebook

“Якби ці мери, стали прем‘єром, президентом та головою ВР, то життя в Україні налагодилося б…”- доктор наук

Професор КНУ ім. Т. Шевченка, академік, доктор наук, заслужений працівник освіти Петро Масляк запевняє, що націоналізм – це добре. Як приклад він наводить три міста – Івано-Франківськ, Хмельницький і Тернопіль, які визнано найкращими для життя.

Про це науковець написав у своєму Facebook, – повідомляє Твоя Україна. Петро Масляк переконаний, якби ці мери, які є українськими націоналістами, стали прем‘єр-міністром, президентом та головою ВР, то життя в Україні налагодилося б.

“У нас у трьох обласних центрах – Івано-Франківську, Тернополі і Хмельницькому мери націоналісти. І всі три міста визнані найкращими для життя в Україні. В усіх них будується найбільше житла на душу населення. Випадково?

Ні. Якби у нас був колективний розум, то один би з них нині був Президентом, інший прем’єром, а ще один Головою Верховної Ради. І в нас всі б міста і села були такими як Івано-Франківськ. Але ж ні. Ми голосуємо за бариг і блазнів. А потім плачемо і проклинаємо їх. Себе треба проклинати.

Бо нам дурять голову, як малим нерозумним дітям, що націоналізм це погано. Український націоналізм, звичайно. А ось єврейський, угорський, московський, болгарський і всі інші – націоналізми хороші.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Та зрозумійте, нарешті, що всі люди націоналісти. Просто якщо хтось в Україні виступає проти націоналізму, то він реально проти українського націоналізму, так як він є націоналістом московським, єврейським, польським, угорським тощо. Второпали, нарешті? Чи треба і далі продовжувати ліквідацію національної неграмотності?”

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...