facebook

Просто під вечір! Погнав всіх – Зеленський розлючений, в ОП “армагедон”. Вони зблідли

Телеграм-канал Резидент пише:

Наше джерело в ОП повідомило, що Заступник Глави Офісу Президента Кирило Тимошенко після скандалу з гуманітарним вантажем / Епіцентром втратив довіру Зеленського і сильно ослаб апаратно. Зараз Кирило намагається повернути прихильність Зеленського різними інформаційними проектами, однією з таких можливостей є прес-конференція, яка відбудеться на цьому тижні.

В свою чергу, журналісти телеграм-каналу Клименко – тайм, ще вчора не залишились осторонь інтерв’ю Гереги, там дісталось і Тимошенку:

Подаємо позицію каналу в оригіналі:

Кілька слів про якість журналістики і розслідувань в Україні. По такій мега гарячій темі як бізнес на карантині і коронавірус.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Вчора у Соні Кошкіної трапився черговий “бабах” і вийшло інтерв’ю з Герегами. Якщо називати речі своїми іменами – антикриз їх сім’ї по історії з монопольною роботою “Епіцентру” за спецдозволом прем’єра Шмигаля.

Якщо чесно, кинули читати десь на першій третині. Нам не можна багато солодкого, а там суцільний мед – пишуть журналісти Клименка.

Найбільше сподобалася назва – “Олександра і Галина Гереги:” Яка різниця, чи ви прийдете в “Епіцентр”, чи в продуктовий магазин, чи в аптеку? “. Ну, як би, Кеп, різниця очевидна – вона в тому, хто отримує гроші з покупок. “Епіцентру” не знати, з огляду на їх роботу в період карантину?

АЛЕ ми напишемо про інше, зазначає телеграм Клименко тайм – Зрозуміло, що Герегу зараз штовхають в тому числі і в рамках конкурентної і політичної боротьби. Ляпаси прилітають то їм, то Шмигалю, то Кирилу Тимошенку.

І Гереги стали таким собі виставковим штендером “Коронавірусні-карантинні схеми”. ОДНАК давайте все-таки не забувати, що Україна – країна схематоза. Де розслідування по іншим “схемам на” коронці “? В тендерах у нас все чисто? Або якщо грантососи не отримали замовлення – розслідувань так і не буде? – зазначає телеграм Клименко тайм.

Ми вже показували як працюють схеми на тендерах по апаратах штучної вентиляції легенів. Взявши простий приклад, який знайшли взагалі особливо не копаючись в документах закупівель. Задля цікавості сьогодні вирішили дивитися, що відбувається з цими схемами далі. Так ось, тендери під потрібних людей тривають! – зазначають журналісти телеграм каналу Клименко – тайм.

Варто також зазначити, що сьогодні Зеленський влаштував масову кадрову перестановку:

Президент України Володимир Зеленський призначив голів Дніпровської, Подільської, Шевченківської, Голосіївської, Дарницької, Деснянської, Оболонської, Печерської, Святошинської та Солом’янської районних державних адміністрацій Києва.

Відповідні розпорядження від 18 травня розміщені на сайті глави держави.

Зеленський звільнив Петра Онофрійчука з посади голови Дніпровської РДА та призначив на цю посаду Ігоря Щербака.

Також він перепризначив Віктора Смирнова на посаду голови Подільської РДА та Олега Гарягу – на посаду голови Шевченківської РДА.

Крім того, Зеленський призначив Сергія Садового головою Голосіївської РДА, Ярослава Лагуту – головою Дарницької РДА, Давида Шатірішвілі – головою Деснянської РДА, Кирила Фесика – головою Оболонської РДА, Наталію Кондрашову – головою Печерської РДА, Сергія Павловського – головою Святошинської РДА, Ірину Чечотку – головою Солом’янської РДА.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...