facebook

Магазини одягу вже працюють: як купити речі, щоб не заразитися коронавірусом

Люди не проходять повз та примірюють. 

В Україні після послаблення карантинних обмежень магазини одягу відкриті вже третій день і вони не пустують. У деяких з них навіть перевищено ліміт на кількість тих, хто може зайти.

Однак не всі знають, як поводитися, щоб не заразитися коронавірусом після примірки.

У деяких магазинах перед приміркою взуття навіть обробити антисептиком не дозволяють.

У магазинах із дорогим одягом ситуація інакша. Тут продавці в спецекіпіруванні. Кажуть, дають лише нові пари взуття, які ще ніхто не міряв.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Якщо покупець бажає обробити взуття дезінфектором, тут йому дають нову шкарпетку. Щоправда, пара кросівок в такому магазині коштує 29 тисяч гривень.

У магазинах, де все за доступними цінами, людей більше. Набирають одяг і йдуть міряти. Заразитися таким способом не бояться. Більше бояться не зайти в магазин, бо там уже забагато людей.

Через шкіру коронавірус не передається. Боятись треба, але не одягу, кажуть епідеміологи, а немитих рук, якими ви після примірки торкаєтеся обличчя, навіть не помічаючи цього.

“Як би людина не намагалася, вона мінімально 20 разів протягом години хапає себе за лице, торкається до ока, тягне руки в ніс, тягне руки в рот. І тоді на слизову може через брудні руки потрапити вірус”, – пояснив епідеміолог Андрій Александрін.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...