facebook

В Міносвіти допустили звільнення від ЗНО тих, хто перехворів на Covid-19

В Міносвіті побоюються маніпуляцій серед абітурієнтів, які складатимуть зовнішнє оцінювання.

Після одужання чи виходу з ізоляції хворі і контактні особи зможуть узяти участь у додатковій сесії, або ж йтимуть як звільнені від ЗНО за станом здоров’я. Про це заявив заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний, передає dt.ua.

Він пообіцяв, що міністерство стежитиме, щоби серед учнів, які мають проходити зовнішнє незалежне оцінювання, не було хворих на коронавірус.

«Після одужання чи виходу з ізоляції вони або ж зможуть узяти участь у додатковій сесії, або ж йтимуть як звільнені від ЗНО за станом здоров’я, — така категорія вступників була і в попередні роки», — сказав Стадний.

За словами міністра, МОН також готується до можливої маніпуляції коронавірусом серед абітурієнтів, які мають проходити ЗНО, щоб потрапити у «список контактних осіб».

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

«Ми готуємо необхідні заходи. Можливо, знадобиться термометрія на пунктах тестування, точно не зможемо залучати до роботи інструкторами осіб із групи ризику, точно доведеться забезпечити всіх масками й антисептиками. Можливо, потрібно буде ще зменшити кількість учасників в одній аудиторії», – сказав він.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...