facebook

Україна відправила 20 медиків в Італію

Після повернення в Україну цих лікарів можуть відразу “кинути на передову в установи охорони здоров’я”,- зазначив В.Ляшко.

До Італії вирушили 20 українських медиків для надання допомоги в боротьбі з пандемією коронавірусу COVID-19, а також отримання практичного досвіду в лікуванні хворих. Про це в суботу, 4 квітня, повідомив на брифінгу заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

“Вдячний усім, хто зголосився і поїхав надати медичну допомогу та перейняти досвід надання медичної допомоги. Це наших 20 лікарів, які поїхали на 14 днів до Італії допомогти італійським медикам”, – сказав Ляшко.

Він зазначив, що якщо ситуація в Україні буде стабільною і не буде крайньої необхідності залучати цих медичних працівників до допомоги, то вони пройдуть обсервацію. Але якщо буде потрібна негайна допомога, то цю бригаду “відразу кинуть на передову в установи охорони здоров’я, де обсервація буде здійснюватися безпосередньо в лікарні”.

За словами Ляшка, таке вже відбувається в деяких лікарнях на території України, коли медичні працівники проживають у тих установах, де надають допомогу хворим на COVID-19.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...