facebook

Названі правила сексу під час коронавірусу

Вчений радить під час епідемії коронавірусу,вести сексуальне життя з постійним партнером,якщо він не заражений ініекцією. При цьому бажано користуватися презервативами і латексними рукавичками.

Фахівець з поведінкової неврології Гонсало Куїнтана Зуніно з Університету Конкордія в Канаді озвучив правила сексу під час пандемії коронавірусу, пише Corona 24 News.

Фахівець зазначив, що на сьогоднішній день немає даних про передачу COVID-19 статевим шляхом, що передбачає вагінальний, оральний і анальний контакти.

Тим часом, за словами Зуніно, вже підтверджені випадки, коли вірус передався не лише повітряно-крапельним шляхом, а й фекально-оральним.

Експерт вважає, що майже будь-яка сексуальна практика може привести до передачі інфекції.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Автор застеріг, що під час пандемії коронавірусу проводити сексуальні зустрічі не час.

“Якщо у вас і вашого партнера немає симптомів, і ви залишилися вдома, то секс, швидше за все, не несе небезпеки”, – додав учений.

Водночас Зуніно рекомендує все ж подбати про себе і свого партнера і використовувати під час інтимного контакту презервативи і латексні рукавички.

Фахівець також рекомендує відмовитися від статевого акту і поцілунків.

“Спробуйте еротичний масаж, інтимне листування в чатах, залицяння, взаємну мастурбацію, перегляд або читання еротики, спостереження за тим, як ваш партнер насолоджується собою”, – порадив Зуніно.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...