facebook

“А давайте не захворієм” Леся Нікітюк зворушливо звернулася до українців. “Спирт мило і мінімум котів”

Відома українська телеведуча  Леся Нікітюк порадувала новими знімками в Instagram. Нещодавно знаменитість висловила своє занепокоєння коронавірусом COVID-19  через який більшість країн світу, в тому числі Україна, закриває свої кордони на карантин, закликавши прихильників залишатися вдома.

Відома українська телеведуча   Леся Нікітюк порадувала новими знімками в Instagram. Нещодавно знаменитість висловила своє занепокоєння коронавірусом COVID-19, через який більшість країн світу, в тому числі Україна, закриває свої кордони на карантин, закликавши прихильників залишатися вдома.

Так, артистка підтримала флешмоб залишайсявдома, показавши, як правильно мити і дезінфікувати руки, а також не забувати про антисептик, склад спирту в якому повинен становити 60-70 відсотків.

“А давайте не захворієм” зворушливо підписала ролик Нікітюк. Фолловери не пройшли повз, однак їх думки розділилися: “Боже, які гарні пальці Леся а всередину?  Леся!! Ти крута. А про пса? Чого це Ви Леся Іванівка не згадали @lesia_nikituk” Бережіть себе  та піклуйтеся про оточуючих” Леся, Ви теж будьте обережні!!!  Молодець, так тримати.”, “Леся, красуня. Дякую що ти з нами)    будемо старатись не захворіти! Дякую

https://www.instagram.com/p/B9377J8hz5S/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

 

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...