facebook

Перша смерть від коронавірусу: в Україні померла жінка

Першою жертвою коронавірусу в Україні стала 71-річна жінка з Житомирської області, вона була у групі ризику, зазначили в Міністерстві охорони здоров’я України.

В Україні зафіксовано першу смерть людини, інфікованої коронавірусом. Померла жителька Радомишля Житомирської області, повідомляє пресслужба МОЗ України в Telegram-каналі “Коронавірус_інфо”.

“71-річна жінка з Житомирської області, яка 12 березня була госпіталізована із зафіксованим лабораторно підтвердженим випадком COVID-19, сьогодні померла. МОЗ України висловлює співчуття рідним”, – ідеться в повідомленні.

У відомстві підкреслили, що жінка була у групі ризику.

“Згідно зі світовою тенденцією, старше покоління людей найбільш вразливе до інфікування коронавірусом COVID-19 із летальними наслідками. За результатами аналізу і моделювання РНБО можливого варіанта поширення коронавірусу COVID-2019 в Україні, у зоні найменшого ризику перебувають особи у віці від 10 до 39 років, для яких показник імовірності захворювання становить 0,2%. Для 40–49-річних, відповідно, 0,3%; для 50–59-річних – 1,3%; для 60–69-річних – 3,4%, для 70–79-річних – 7,8%. У зоні найбільшого ризику перебувають літні люди у віці 80+, для них цей показник становить 13,5%”, – зазначила пресслужба.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Близькі родичі жінки та особи, з якими вона контактувала, зараз під наглядом лікарів.
1 березня 71-річна жінка повернулася з Польщі, потім гостювала у рідних у Львові. 3 березня відчула себе зле, але до медиків не зверталася. Її госпіталізували тільки вранці 12 березня. Лікарі виявили ускладнення – запалення легенів.

Сьогодні стан хворої погіршився, її під’єднували до апарата штучного дихання. Повідомляли, що пізніше її стан стабілізувався.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...