facebook

В Італії українка захворіла на коронавірус, вона у тяжкому стані

В Італії госпіталізували громадянку України з коронавірусом, вона у тяжкому стані.

Про це повідомила активістка Оксана Федкив.

Українку, яка працювала в провінції Брешія, госпіталізували з підозрою на коронавірус 8 березня. Лише сьогодні, 12 березня, діагноз офіційно підтвердили.

«Наша українка, Раїса Малишева (07.08.1954 р. народження), яка працювала на законних підставах і з усіма документами в Ровато провінції Брешія. Чотири дні тому була госпіталізована в одну з лікарень Кьяри з підозрою на COVID-19 (коронавірус). Сьогодні діагноз був підтверджений. Жінка знаходиться в реанімації, інтубійована (утруднене дихання — ред.), у дуже важкому стані», — повідомила активістка.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Таким чином кількість інфікованих COVID-19 в Україні зросла до трьох. Перший випадок зареєстровано у Чернівцях на початку березня. Наразі стан хворого задовільний.

У світі кількість інфікованих коронавірусом COVID-19 перевищила 130 тис. осіб. Коронавірус виявили в понад 110 країнах, включаючи Україну.

Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила пандемію у зв’язку з коронавірусом і закликала світову спільноту подвоїти зусилля щодо стримування COVID-19.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...