facebook

З 6 березня в Італії почнуть штрафувати за неустановку в автомобілe дитячих автокрісел з датчиком

При відсутності датчика на дитячому автокріслі водія чекає штраф в розмірі до 333 євро і мінус 5 балів з водійських прав. За повторне порушення   припинення дії прав на термін до двох місяців.

При відсутності датчика на дитячому автокріслі водія чекає штраф в розмірі до 333 євро і мінус 5 балів з водійських прав. За повторне порушення  припинення дії прав на термін до двох місяців.

З 6 березня в Італії почнуть штрафувати водіїв, які перевозять дітей у віці до 4 років в дитячих автокріслах, не оснащених пристроями проти залишення в автомобілі, як це передбачено статей 172 нового зводу правил дорожнього руху. Штрафи варіюються від 83 до 333 євро (які зменшуються до 58 і 100 євро, якщо ви платите протягом п’яти днів) з вирахуванням 5 балів з водійських прав.

Якщо порушника затримують повторно і датчик знову не встановлено, його чекає призупинення дії ліцензії на строк від 15 днів до двох місяців.

Пристрої, як наказано правилами, повинні супроводжуватися сертифікатом відповідності, виданим виробником. Вони повинні активуватися автоматично при кожному використанні, при цьому водієві не потрібно виконувати подальші дії  У разі залишення дитини в машині датчик повинен сигналізувати про це (візуальним, акустичним або вібраційним сигналом, який повинен бути помітний як усередині, так і зовні транспортного засобу).

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

для запиту державного бонусу в розмірі 30 євро для покупки пристроїв або для відшкодування витрат для тих, хто вже поніс витрати.
Облікові дані SPID (Public Digital Identity System) необхідні для реєстрації в системі.

Бонус, виданий у формі електронного ваучера, повинен бути витрачений протягом місяця після його видачі, або необхідно буде зробити новий запит. Ті  хто вже зробив покупку, можуть через платформу запросити відшкодування до 20 квітня, приклавши копію чека.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...