facebook

У Полтаві в супермаркеті поліцеський реанімував чоловіка, в якого раптом зупинилося серце

Медики зазначили, що заходи з реанімації поліцейський зробив вчасно і на досить високому професійному рівні.

У Полтаві в Шевченківському районі капітан поліції Дмитро Кунерт урятував 32-річного покупця супермаркету, в якого несподівано зупинилося серце.

Поліцейський повертався зі служби додому, зайшов за покупками. На касі почув гучний звук, озирнувся – на підлозі лежав чоловік без свідомості. Дмитро Кунерт підбіг оглянути чоловіка – ознак життя не було. Тож поліцейський розпочав надання першої домедичної допомоги. Про це повідомляє управління поліції охорони в Полтавській області.

Офіцер поліції перевернув чоловіка на бiк, розтиснув щелепу i, звiльнивши дихальнi шляхи, розпочав серцево-легеневу реанімацію. Одночасно працівники закладу викликали “швидку допомогу”. Невдовзі серце непритомного почало свою роботу, дихання вирівнялося і він поступово почав приходити до тями.

“Стресова для оточуючих ситуація змусила мене діяти швидко, оскільки від цього залежало життя людини. До того ж нас цього навчали”, – сказав Дмитро Кунерт.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Потерпілого “швидка” забрала до лікарні для надання фахової допомоги. Медики зазначили, що заходи з реанімації поліцейський зробив вчасно і на досить високому професійному рівні.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...