facebook

Хотіли – маєте. Синоптик насторожила українців прогнозом. Зима йде?

Погода в Україні дала перші натяки на справжню зиму.

Про це розповідають синоптики з Укргідрометцентру.

Так, стало відомо про те, що в Україну незабаром зайде мокрий сніг. Станеться це вже завтра, 23 січня. Як повідомляють синоптики, таку погоду варто чекати з північно-західного боку Європи. Сам мокрий сніг принесе вологе повітря з сильним вітром.

Так, відомо що 23 січня по всій Україні будуть опади у невеликих кількостях. Важливо відзначити, що західну частину країни це торкнеться в меншій мірі. Осадом послужить мокрий сніг. Вологість повітря в комбінації з мокрим снігом приведуть до ожеледиці в деяких місцях України. Що стосується температури повітря, в одеському регіоні очікується від 1 до 6 градусів тепла. У Карпатах очікується від -4, до -9 градусів морозу. В інших регіонах країни в середньому це буде від 2 градусів тепла до 3.

Очікується північно-західний потік вітру зі швидкістю 7-12 метрів в секунду. Варто відзначити, що часом пориви повітря можуть посилюватися до 15-20 метрів в секунду. Столиця України ж очікує невеликий осад у вигляді мокрого снігу. Переважно весь день буде триматися показник теплоти повітря в нуль градусів. Варто відзначити і ожеледь, який може утворюватися як на тротуарах для пішоходів, так і на дорогах Києва. Синоптики попереджають водіїв про це, і просять бути обережними. Що стосується столичного вітру, він буде досягати швидкості в 15-20 метрів в секунду. В геофізичної обсерваторії відзначають, що найвищий показник тепла в столиці 23 січня був зафіксований в 1899 році. Тоді температура повітря досягала 9 градусів тепла. Також, найнижчий показник був зафіксований в 1942 році і він склав 26 градусів морозу.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Синоптики повідомляють, що 24 січня очікується без опадів в цілому. Північна частина Лівого берега може бути покрита невеликим шаром мокрого снігу. При цьому пильність втрачати не варто, адже на дорогах може бути ожеледиця.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...