facebook

Масштаби трагедії в ТРЦ Ocean Plaza різко виросла

Масштаби трагедії збільшуються.

В ніч з 13 на 14 січня біля ТРЦ Ocean Plaza стався ще один провал.

Пошкодження тротуару зліва від торгово-розважального центру помітили близько 7 годин 14 січня, при тому що напередодні ввечері їх не було, пише “Інформатор”. Так, тротуарна плитка пішла під землю, також виявилося, що у кафе “Рукола”, яке знаходиться на території знищеного ТРЦ, розбиті стекла. З утвореної ями йде пара.

Зазначимо, станом на 7 годин ранку, в торговому центрі підтоплень вже немає, а вода зійшла самопливом, повідомили рятувальники. Зараз на місці НП аварійно-комунальні служби проводять ремонтно-відновлювальні роботи. Теплопостачання в районі аварії подається по обвідних гілках тепломережі.

Нагадаємо, НП сталася ввечері в понеділок, 13 січня, – в районі Либідської поруч з ТРЦ Ocean Plaza прорвало теплотрасу, окріп затопив нульовий поверх торгового центру. Постраждали люди і автомобілі, залишені на парковці. В одну з утворених ям потрапив автобус “Богдан” з пасажирами.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

За інформацією прес-служби ДСНС Києва, кількість постраждалих зросла до 10. Трьом людям надали допомогу на місці, решту госпіталізували. З маршрутки, а також з тролейбуса, що стояв поруч, які опинилися в паровій завісі, евакуювали 7 осіб.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...