facebook

Збірна України виграла другий матч на чемпіонаті Європи з регбі-15

КИЇВ. 13 травня. УНН. Чоловіча збірна України з регбі-15 провела другий двобій на чемпіонаті Європи дивізіону 1В у цьому році. На цей раз “жовто-блакитні” в гостях зустрічалися із Нідерландами, повідомляє УНН з посиланням на Спортивний комітет України.

5df3056f4237427b4f7a58e9ce6f6be9ddffb57f

В першій половині матчу українці поступалися господарям сімома очками (17:10), однак в другому таймі наші співвітчизники повели в рахунку, завдяки дублю Віталія Орлова та реалізації Олега Косарева (17:22). Наприкінці протистояння суперники обмінялися результативними атаками. При рівному рахунку 27:27 Сергій Церковний провів на 80-й хвилині дроп-гол, що принесло загальну перемогу “синьо-жовтим” (27:30).

Нагадаємо, що 15 травня українців очікує третя дуель в рамках ЧЄ. В Одесі наша команда прийме Молдову.

Повідомляється, що в матчі першого кола першості континенту, який проходив на полі наших найближчих опонентів, сильнішими виявилися господарі (29:15).

Додамо, що у попередній зустрічі змагань Україна вдома перемогла Швецію 23:10.