facebook

Білий Щур вже стукає в двері: головні грошові прикмети на 2020 рік

За дотримання деяких правил Білий Щур повинен віддячити.

Незабаром прийдуть новорічні та різдвяні свята. До таких подій готуються заздалегідь і з усією відповідальністю, адже необхідно підрахувати, що було зроблено за цілих 365 днів. Відомо, що командувати в новому 2020 році буде Білий Металевий Щур. Ця тварина знає все про доходи і особливо цінує успішну матеріальну сторону життя.

Як змусити Білого Щура допомогти, щоб він міг повноцінно забезпечити життя всім необхідним? Це зробити можна, якщо йти за всіма правилами святкування нового року, які подобаються гризуну.

Не варто входити в новий рік, яким керуватиме Щур, з боргами. Постарайтеся вже в грудні розрахуватися з усіма грошовими зобов’язаннями, щоб у 2020 рік входити не в мінусі, а вже під заступництвом Щура напрацьовувати і збирати дохід. В іншому випадку борги можуть у майбутньому році тільки накопичуватися, що призведе до скрутного матеріального становища.

До багатства в 2020 році – не тільки віддати і забрати борги, але і не давати перед Новим роком грошей в борг навіть близьким людям. Не можна зустрічати Новий рік з порожнім гаманцем або рахунком. Щур – тварина запаслива, вона вміє розподіляти витрати, тому витрачати всі заощадження на свято не варто.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Розсудливість – наше нове все. Купюри в гаманці переконають Щура, що ви людина серйозна, і ваш достаток можна тільки множити.

Бізнесменам варто покласти собі в кишеню в новорічну ніч старовинну монету. Номінал і рік випуску значення не мають. Ця грошова прикмета обіцяє в новому році хороші та вигідні угоди, і, відповідно, прибуток.

Також з монеткою пов’язаний ще один новорічний ритуал. 31 грудня потрібно покласти монетку на поріг будинку. Вважається, що якщо монета пропаде, то її забрав Щур. За цей подарунок він віддячить людині достатком в 2020 році.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...