facebook

“Почав копати яму і почув дитячий плач”: Чоловік викопав із землі немовля. Заживо поховали батьки

У ЗМІ з’явилася інформація про чудесне спасіння новонародженої дівчинки, яку заживо поховали батьки.

Повідомляється, що в жовтні в Індії була знайдена дівчинка в глиняному глечику, закопаному глибоко під землею. Страшну знахідку виявив чоловік, який прийшов поховати свою мертвороженную дочка. За словами чоловіка, він почав копати яму, однак лопата вперлася у щось тверде і надломила глечик. З нього почувся дитячий плач.

Відомо, що індуїсти кремують мертвих, проте новонароджених дітей часто ховають.

Відразу ж дитину доставили в найближчу лікарню, де дівчинка знаходиться зараз. За словами медиків, вижити дитині вдалося дивом, зокрема за рахунок жирового прошарку на щоках, животі та стегнах, яка живили організм енергією. За прибуття в лікарню у дівчинки діагностували зараження крові і знижений рівень тромбоцитів. Відомо також, що дитина народилася недоношеною – приблизно в 30 тижнів.

Сьогодні ж дитина важить близько трьох кілограмів і очікує усиновлення.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Місцеві правоохоронні оргаи завели кримінальну виробництво і зайнялися пошуками батьків. На думку поліцейських, рідні знали про те, що їх дочка жива, коли закопували. Також великий галас в пресі не могла обійти їх, проте ніхто з рідних так і не з’явився.

Відомо, що в Індії НЕ радіють народженню дівчаток – вони занадто велика тягар для людей, особливо з малим достатком. Тому демографічна ситуація в Індії жахлива, тому що від новонароджених дівчаток в 21 столітті все ще позбавляються, вбиваючи їх.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...