facebook

В українських школярів з’явилася нова небезпечна забава –

Молоді українці купують потужний транквілізатор заради забави або щоб заспокоїтися перед іспитами чи контрольними.

 

В українських школах масово поширюється новий наркотичний препарат у вигляді таблеток — рецептурний медикамент Xanax. Фахівці кажуть, що спектр небезпечних препаратів, які поширюють у навчальних закладах, досить широкий. Нерідко постачальниками стають самі школярі, пишуть “Вести”.

Як розповів киянин Владислав Чернов, він виявив у свого 15-річного сина в пеналі кілька білих таблеток з принтом Хапах і почав розпитувати у нього про те, як вони до нього потрапили. “Син розповів мені, що він купив таблетки у старшокласників за 150 грн. Мовляв, вони допомагають заспокоїться перед контрольними, і багато хто з його друзів їх приймає”, — поділився Чернов.

Психолог з питань залежно реабілітаційного центру “Сходи” Олександра Шеллер розповіла: “Серед підлітків, наскільки мені відомо, зараз досить поширені схожі таблетки. На них латинськими літерами написано Xanax. Вважається, що це аналог, він також діє як заспокійливе. Але, як описують різні джерела, цей аналог вже може викликати відчуття ейфорії. І при тривалому прийомі має дуже важкий синдром відміни, тобто виникає “ломка”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Крім того, за словами лікарів, вживання таких препаратів у ранньому віці може призвести до непоправних змін – порушення пам’яті, зміни характеру особистості й, головне, стати трампліном до вживання серйозніших речовин.

Раніше журналісти програми “Гроші” зняли на відео, як дітям в аптеках продають небезпечний для здоров’я препарат без рецепта.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...