facebook

Що банани лікують краще, ніж таблетки: 7 цілющих властивостей бананів

Всі люблять банани — фрукт, який містить велику кількість корисних речовин. Як виявляється, користь бананів — не тільки смачний факт, але і лікувальний. Існують проблеми, які вони вирішують краще, ніж таблетки.

Банани легко знайти в будь-якому магазині, де продаються фрукти. На перший погляд – нічим не примітні фрукти, але вони володіють надзвичайними властивостями.

Банани – це фрукти, які повинні бути включені в дієту кожного. Вони насичені натуральними цукрами і великою кількістю клітковини, яка забезпечує наш організм енергією. Незважаючи на їх калорійність, було доведено, що банани допомагають впоратися з низкою проблем.

Однак більшість людей і не знає, що бананами можна замінити таблетки. Таблетки міцно увійшли в наше життя, але викиньте їх і замініть бананами.

Гіпертонія.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Безлічі людей, які страждають від гіпертонії, не вистачає калію. Солей ж, навпаки, в їх організмі міститься з надлишком. Калій пов’язує солі і видаляє їх з організму. Їжте насичені калієм банани і знижуйте свій тиск.

Зниження рівня стресу.

Банан вважається кращим «антистресовим» фруктом. Він містить необхідні вітаміни і мікроелементи, що впливають на обмін речовин, який також пов’язаний з рівнем стресу в організмі.

Поліпшення зору.

Банани містять вітамін А, який має велике значення для здоров’я очей. Нашому тілу потрібна певна кількість вітаміну А в день, щоб знизити ризик розвитку курячої сліпоти. Жінкам потрібно 700 мікрограмів щодня, а чоловікам – близько 900.

Запори і метеоризм.

Банани містять таку речовину, як пектин, який відповідає за видалення важких металів і інших токсинів з тіла. Банани – відмінний пробiотик, стимулюючий процес травлення. Вони також зменшують газоутворення і діють як м’яке проносне.

Допомога при ПМС.

Банани містять вітамін B6, який позитивно впливає на рівень цукру і дозволяє знизити негативні симптоми ПМС. Цей вітамін допомагає при здутті живота і зменшує дратівливі зміни настрою.

Депресія.

Банани містять триптофан, який збільшує вироблення гормону серотоніну. Хоча банани не допоможуть впоратися з серйозною тугою, з’їдаючи по два фрукта в день, ви позбудетеся від легкого смутку.

Втрата ваги.

Банани – дуже смачні солодкі фрукти і при цьому можуть бути легко включені в будь-яку дієту. У бананах міститься багато водорозтворючої клітковини. Коли волокна потрапляють в травний акт, вони вбирають воду і уповільнюють травлення, тому ви відчуваєте себе ситим довше.

Перед застосуванням будь-яких засобів народної медицини проконсультуйтеся з лікарем!

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...