Реанімували 40 хвилин: на Хмельниччині після уколу помер чотирирічний хлопчик

У Віньковецькій районній лікарні Хмельницької області раптово помер чотирирічний хлопчик, якому, за словами медиків, зробили ін’єкцію вітамінів.

Мама привела сина до лікарні, бо скаржився на незначний біль у животі.

Дитині зробили низку аналізів, нічого критичного не виявили, тому вирішили вколоти препарат для покращення захисних сил організму.

За словами матері, він помер за кілька секунд після уколу – медсестра не встигла шприц витягнути.

Хлопчика реанімували майже 40 хвилин, але безрезультатно.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Лікар-неонатолог Володимир Галанзовський, який призначив смертоносний укол, шокований не менше:

– Цей коензім композітум – це препарат такий, набір вітамінів і мінералів. Він іде при ацетономічному синдромі.

Судмедексперти назвали попередню причину смерті – гостре запалення бронхів. А медики припустили, що це може бути вірус, бо тиждень тому щось подібне вбило й 22-річну сусідку родини хлопчика. Дівчина раптово померла від запалення легенів.

Родичі обурені тим, що лікарі намагаються зв’язати ці дві жахливі смерті, і вважають, що так намагаються виправдати свою некомпетентність.

Є ще одна версія – обоє отруїлися хімікатами, якими аграрії кроплять свої угіддя.

За фактом смерті чотирирічного хлопчика відкрили кримінальне провадження. Поки нікого підозрюють – чекають на результати експертиз.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...