facebook

Педагоги-без підвищення зарплат:верховна рада відхилила пропозицію.

Проєкт бюджету не передбачає підвищення зарплат вчителям.

Бюджетний комітет Верховної Ради відхилив пропозиції освітнього комітету щодо збільшення видатків на оплату праці вчителів на 5,1 млрд гривень. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила Інна Совсун (партія «Голос»), членкиня комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій.

Ці гроші мали скеровуватись у першу чергу на підвищення зарплатні найменш захищеним категоріям педагогічних працівників, як-то вихователі дитсадків та молоді вчителі, – зазначила пані Совсун.

За словами депутатки, профільна міністерка – Ганна #Новосад – підкреслила, що збільшення заробітної плати педагогам повинно покриватися за рахунок місцевих бюджетів.

На жаль, це є свідченням відсутності чіткого і зрозумілого підходу щодо вирішення питання з оплатою праці вчителів у уряду та монобільшості. Це є однією з причин, чому ми не можемо підтримувати проект бюджету на 2020 рік, – прокоментувала Інна Совсун.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Подані правки до законопроєкту передбачали зростання зарплати педагогів на 2020 рік в межах від 10 до 18 тисяч гривень.

Ми зі свого боку відкриті до обговорення та напрацювання прозорих та зрозумілих підходів формування заробітної плати педагогів, у тому числі – у рамках роботи над новим законом про середню освіту, – акцентувала увагу депутатка від фракції «Голос».

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...