facebook

Зламав ніс і душив: у Польщі роботодавець жорстоко побив українця, бо хотів, щоб той працював безкоштовно(фото)

Потерпілий про все розповів.

Українського актора Юрія Марка, який працював у піцерії в Польщі, жорстоко побив власник закладу.

Інцидент стався 10 жовтня. Про це потерпілий повідомив на своїй сторінці у Facebook, показавши фото понівеченого обличчя.

Як розповів чоловік, у нього зламаний ніс, а на шиї залишилися сліди, оскільки поляк його душив.

Українець розповів, що більше 20 років грав у театрі, брав участь у Революції Гідності в 2014-му. Три роки тому через скрутне фінансове становище поїхав до Польщі на заробітки.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Керівник локації в день звільнення за угодою сторін ще три тижні тому не виплатив розрахунок і сказав прийти о 22:00 за грошима.

З огляду на те, що я іноземець, намагався мене обдурити на гроші, а коли зрозумів, що не вийде, почав погрожувати і душити. Це змусило мене викликати поліцію. До приїзду поліції керівник піцерії усіма способами провокував мене, але, не стримавшись, завдав удару в обличчя”, – розповів Марк про конфлікт.

Заробітчанин також поскаржився на поліцейських, які “не хотіли бачити обличчя в крові і не переглянули записи відеокамер”. Водночас, правоохоронці викликали на місце інциденту швидку.

“Переконаний, що якби я себе захищав і був би хоч один синець на керівнику піцерії, я б уже сьогодні був депортований”, – написав Марк.

Зламаний ніс і сліди душіння на шиї-так зі мною розраховувався керівник піцерії, в якій я заробляв гроші на життя у Польщі. Я актор з України, більше 20 років на театральній сцені. Виступаючи за європейські цінності виходив на Майдан у 2014 році. Три роки тому, не бачивши позитивних змін у своїй країні, на запрошення одного з театрів переїхав до Познання, брався за любу роботу, працював.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...