facebook

“Змушували жувати презерватив і били шокером”: маленькі жертви одеського притулку заговорили, холоне кров

Діти з плачем розповідали страшне.

Троє дівчаток, які втеклі із скандального одеського реабілітаційного центру розповіли, чому зважилися на такий відчайдушний крок.

Наляканих дітей знайшли в найближчій піцерії. Вихованці центру не хотіли повертатися назад. Діти розповіли мотрошні деталі “виховання”, які і змусили їх покинути стіни.

Вивляється, що частим гостем у центрі був “Омон”, який прибував на “каву”. Втікачки скаржились, що вони часто лупцювали дітей і навіть застосовували електрошокер.

Вихованці розповідають, що під час цього вихователі просто мовчки стояли і сміялися. Діти не мали права скаржитися, адже за цим слідувало страшне.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Нам цього не можна було говорити. Тому що вони могли почати бити кийками й ременями. Ми і боїмося тому повертатися. Вихователі зроблять нам “темну”, – кажуть діти.

Одна із дівчаток зізналася, що мала стосунки з хлопчиком, проте вихователі дізналися і знову викликали “Омон”.

“Ті дістали ножиці, а Дімі веліли знайти наш презерватив. Діма – це хлопчик, з яким я була. Потім “Омон” змусив розрізати презерватив. І кажуть:”Нате, жеріть! Жеріть гондон!”, – пригадує одна із дівчат.

Через кілька годин стало відомо, що за однією дівчинкою приїхала мама, друга нібито сама захотіла повернутися в ЦСПРД, третю госпіталізують.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...