facebook

Морози та сніг: Синоптики попередили про аномальну погоду

Погода в Україні у жовтні принесе чимало сюрпризів для жителів різних областей. Як повідомили метеорологи, жовтень можна умовно поділити на три періоди, в яких погодні умови будуть суттєво відрізнятися.

Перша декада жовтня очікується порівняно теплою. В середньому температура повітря в Україні становитиме близько +20 градусів, середня температура повітря вдень очікується на рівні від +15 до +18 градусів. На півдні буде трохи тепліше і там прогнозується підвищення температури повітря до +24 градусів. У більшості регіонів буде сухо і сонячно.

Після 10 жовтня в Україну прийде похолодання і стовпчики термометрів почнуть знижуватись. Очікується від +10 до +14
градусів.

На півдні також стане набагато прохолодніше, і температура повітря вдень не перевищить +15 градусів. Крім того, друга декада жовтня буде похмурою і дощовою. Нічна температура повітря почне опускатися і можливі невеликі заморозки

А після 21 жовтня в країну увірветься справжній холод. Метеорологи прогнозують нічні заморозки до -10 градусів, а також попереджають, що в останній тиждень жовтня очікується сильний туман і мокрий сніг. Туман може створити серйозні неприємні ускладнення для водіїв, так як видимість буде не більше 100 метрів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...