facebook

Один з американських штатів завалило снігом

Снігова буря в штаті Монтана може стати найбільшою за 85 років. Влада регіону ввела режим надзвичайної ситуації.

В американському штаті Монтана ввели режим надзвичайної ситуації через снігову бурю, що накрила штат вихідними. Про це повідомляється на сайті губернатора.
“У зв’язку з безпрецедентною зимовою бурею, що стала для нас несподіваним сюрпризом у вересні, місцеве керівництво і влада штату тісно співпрацюють з метою захисту здоров’я і забезпечення безпеки жителів Монтани”,
– заявив губернатор Стів Буллок

Як повідомляється, в деяких районах штату випало близько 100 см опадів, пошкоджені лінії електропередачі, перекриті дороги. “Буря також може викликати повінь у штаті”, – побоюється місцева влада

Як повідомляє телекомпанія CNN, в місті Грейт-Фолс тільки в суботу випали рекордні 25 см снігу. Колишній рекорд був встановлений більш як 60 років тому – в 1954 році – тоді за день вулиці міста вкрилися 9-сантиметровим шаром снігу.

ЗМІ зазначають, що вересневі снігопади – не настільки унікальне явище для цієї розташованої на півночі країни місцевості, проте зазвичай в цей час року вони не бувають настільки потужними. “Якщо прогноз збудеться, то цей [снігопад] буде порівнянний або навіть перевершить бурю 1934 року, яка для багатьох районів вважається найсильнішою із задокументованих”, – заявив метеоролог CNN Іван Кабрера.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Як у свою чергу повідомляє телекомпанія CBS, за прогнозами синоптиків, негода чекає на жителів Монтани і в понеділок.

У зв’язку з цим багато шкіл будуть закриті. Як очікується, звична осінь повернеться в штат до кінця тижня.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...