facebook

Лікар озвучила основні симптоми грипу

Лікар озвучила основні симптоми грипу

Для грипу характерні слабкість, висока температура, головний біль у перші дні протікання хвороби, і пізніше – нежить, кашель тощо. Про це розповіла завідувачка відділом респіраторних та інших вірусних інфекцій Інституту епідеміології та інфекційних хвороб імені Громашевського НАМН України Алла Мироненко в коментарі кореспонденту УНН.

“Це тяжка хвороба, (яку характеризує – ред.) слабкість, висока температура, головний біль, а далі вже респіраторні симптоми приєднуються. Найпоширеніше ускладнення – це завжди пневмонія, може бути і бронхіти, і запалення носових пазух, але у тих, хто має хронічну патологію, то – загострення власної хвороби часто буває,”   – зазначила Мироненко.

За її словами, єдиним засобом профілактики проти хвороби та її ускладнень є щеплення проти грипу, утім, в Україні воно не дуже популярне. “Минулого сезону 350 тис. доз вакцин завезли і то, мабуть, всі не використали”, – зазначила медик.

При цьому вона додала, що лікування грипу у стаціонарі, якщо хвороба протікає із серйозними ускладненнями, може коштувати до 20 тис. грн.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...