facebook

В Україні на дорогах побільшає “радарів” TruCAM

З початку використання приладів TruCAM  у жовтні 2018 року патрульні винесли понад 302 тисячі адміністративних постанов.

На автодорогах України з четверга, 19 вересня, збільшиться кількість ділянок, де співробітники патрульної поліції будуть використовувати прилади для фіксації швидкісного режиму TruCAM. Про це напередодні ввечері повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.
“З 19 ​​вересня на дорогах України додається 17 нових і будуть розширені вісім існуючих ділянок автодоріг (з підвищеним рівнем аварійності), на яких буде здійснюватися контроль швидкісного режиму за допомогою лазерних вимірювачів швидкості TruCAM”, – написав він у Facebook.
Білошицький зазначив, що всього в даний час для вимірювання швидкості на дорогах використовуються 100 таких приладів.
Він також опублікував у своєму пості таблиці і карту розміщення TruCAM із зазначенням ділянок автодоріг і дат, з яких на них починається вимір швидкісного режиму.
“І ми робимо це не для того, щоб залучити побільше до відповідальності або зібрати якомога більше штрафів. Наша мета інша – попередити це правопорушення і привчити водіїв бути відповідальними на дорозі”, – написав він.
Разом з тим, Білошицький додав, що за перевищення швидкості з початку використання приладів TruCAM (жовтень 2018) патрульні винесли понад 302 тисячі адміністративних постанов.
Нагадаємо, з 8 жовтня 2018 року в Україні порушення водіїв на дорогах почали фіксувати за допомогою TruCam – лазерних приладів для вимірювання швидкості руху автомобіля з веденням відеофіксації. Спочатку на дорогах функціонували 30 таких пристроїв.
У МВС розраховують отримати до 20 млрд гривень у рік від штрафів за порушення правил дорожнього руху, які були зафіксовані за допомогою TruCam. Половину отриманих коштів пропонується направляти для розвитку системи відеофіксації на дорогах.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...