facebook

«Кажуть,грала у гру»: 14-річна школярка скоїла моторошне самогубство

Її мати саме мала приїхати з-за кордону.

Нещодавно на Тернопільщині скоїла жахливе самогубство 14-річна дівчина.

Журналісти дізналися історії дівчини. У селі Надрічне Бережанського району про дев’ятикласницю, яка 26 серпня наклала на себе руки, розповідають: була веселою, жвавою, активною, розумною.

Як інформує “Нова”, Діану (ім’я змінено з етичних міркувань) знайшла в петлі її бабуся. Мама і старший брат були тоді на заробітках в Польщі. Тато теж був за кордоном. Проте батьки дівчинки не спілкувалися між собою — два роки тому вони розлучилися. У селі розповідають, що тато повернувся з АТО, не міг знайти роботу, не міг знайти себе, тож почав заглядати в чарку, так і розпалася сім’я…

Син і донька жили з мамою і 85-річною бабусею. Наприкінці червня мати вирішила податися до сусідньої країни, щоб підзаробити. Планувала приїхати на перший дзвоник до Діани. Дівчина мала бути цьогоріч випускницею у місцевій дев’ятирічці, але, на превеликий жаль, прийняла інше рішення — дуже болюче для її рідних та близьких…

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Все ішло до того”, — зітхають однолітки, які стежили за сторінкою Діани в Інстаграмі.

“Бунтарка”, — так вона себе назвала в соцмережі.

“Нехай доля несправедлива, та життя — гра, тож грай красиво”, — таку фразу взяла за основну.

У її сторіс — силуети дівчини з рогами та пляшкою алкоголю, грубі вислови, гнітючі думки, натяки на страшне… Вочевидь, всього цього до трагедії не переглядали батьки дівчини, тож не запідозрили лихого.

“Кажуть, що вона грала в якусь гру. Ніхто б не міг подумати, що така гарна дівчина таке вчинить…”, — зітхає сусідка родини. — “Завжди віталася, не виглядала засмученою чи пригніченою. А що робилося в душі — хтозна… Мама наступного дня мала приїхати з-за кордону, може, підтримала б її і того не сталося б. Нині мати ледве світом ходить через втрату…”

“Ця дівчинка — цьогорічна випускниця”, — з сумом розповідає голова Надрічнянської сільської ради Володимир Баран. — “Вона була звичайною гарною дитиною, не вирізнялася поведінкою. Ніхто не міг передбачити чи запобігти… Відомо, що перед тим читала жахливу книгу “50 днів до мого самогубства”. Ігри на зразок “Синього кита” порівняно з тією книгою — забавки… Слідство визначить, чи пов’язана її смерть із впливом соцмереж”.

Правоохоронці нині вивчають обставини, що підштовхнули школярку до незворотного.

“Дівчинка не була підписана на жодну з небезпечних ігор, як, скажімо, “Синій кит” чи “Перебіжи дорогу”, але літо в неї почалося з депресивного настрою, це видно з її сторінки в Інстаграмі, — повідомив начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Тернопільській області Петро Тихович. — Власне тоді вона прочитала в інтернеті книгу “50 днів до мого самогубства”, це, вочевидь, вплинуло на неї. Але основна мотивація — це відсутність спілкування. Батьки були за кордоном, брат теж, дівчинка залишилася з бабусею.

У своєму щоденнику вона не раз писала про те, що її ніхто не чує. Дівчинка була активною, відвідувала музичну школу, танці, завжди виступала на святах в школі. У навчальний період була більш зайнята, а на канікулах почала пошуки і натрапила на небезпеку… Мама дбала про все для неї, добре ставилася, але, виявляється, цього замало. Їй потрібне було спілкування.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...