facebook

Прикарпатська дорога увійшла в ТОП-5 найнебезпечніших в Україні

Поліція назвала п’ять трас державного значення, де в цьому році загинуло найбільше людей.

Національна поліція України опублікувала список найбільш небезпечних доріг державного значення в нашій країні. У перелік потрапили траси, де в цьому році (в період з 1 січня по 31 липня 2019 г.) загинуло найбільше людей, інформує Фіртка з посиланням на Авто 24.

Отже, в топ-5 увійшли:

– М-06 Київ-Чоп – 72 загиблих;

– М-05 Київ-Одеса – 56 загиблих;

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

– М-03 Київ-Харків-Довжанський – 39 загиблих;

– М-12 Стрий-Тернопіль-Кролівніцкій-Знам’янка – 38 загиблих;

– Н-10 Стрий-Івано-Франківськ-Чернівці-Мамалига – 23 загиблих.

За сім місяців цього року поліцейські нарахували 58 трас і окремих ділянок на них, де почалося зростання аварійності. Так, на деяких ділянках мова йде про динаміку в 400-550% в порівнянні з аналогічним же періодом минулого року.

Наприклад, на сполученні Мукачево – Івано-Франківськ – Рогатин – Львів з початку року загинуло 17 осіб, а травми отримало 100 чоловік. За аналогічний період минулого року тут було травмовано в три рази менше людей.

Ще поліція відзначила примітну закономірність, згідно з якою аварій стає більше після ремонту доріг. Наприклад, до ремонту траси Суми – Полтава, аварій тут було набагато менше, ніж тепер – по завершенню робіт. Всього, за даними поліції, з 1 січня по 31 липня 2019 року в ДТП на дорогах державного значення України загинуло більше 540 чоловік.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...