facebook

Анна Волошина виграла четверте «срібло» Євро-2016 у синхронному плаванні

Синхроністка Анна Волошина завоювала чергову, уже четверту за ліком медаль на Чемпіонаті Європи 2016 року з водних видів спорту, який проходить в Лондоні. 12308784_1062016090484383_4113757801264829072_n

У технічній програмі соло одиночок 24-річна українка посіла друге місце, поступившись 3,15 бала представниці Росії Світлані Ромашиній. Третє місце зайняла італійська синхроністка Лінда Черутті, інформує xsport.ua.

Нагадаємо, Анна Волошина взяла участь у всіх трьох попередніх фіналах, де була представлена Україна – в команді у технічній програмі, в особистих виступах у довільній програмі і в дуеті з Лоліто Ананасовою в довільній програмі. І у всіх трьох виграла «срібло» – у всіх трьох поступившись Росії та випередивши Італію.

Додамо, що сьогодні у другій половині дня Iron Lady української збірної виступить ще й в командних змаганнях у довільній програмі.