facebook

Зеленський домовився про ремонт аеропорту Івано-Франківська

Злітно-посадкову смугу в аеропорту буде ремонтувати бізнесмен Шевченко,а держава поверне витрачену суму.


Президент Володимир Зеленський домовився з бізнесменом Олександром Шевченком про фінансування робіт з реконструкції злітно-посадкової смуги аеропорту Івано-Франківськ. Про це в п’ятницю, 2 серпня, повідомляє прес-служба президента.
Директор аеропорту Петро Осипенко повідомив, що з 2010 року аеропорт надано в концесію на 30 років компанії Скорзонера. Згідно з умовами договору, вона зобов’язана вкласти в реконструкцію і поліпшення комплексу не менше як 50 млн грн.
З тих пір концесіонер перерахував до обласного бюджету майже 10,7 млн ​​грн концесійних платежів, а також інвестував 18 млн грн.
Компанія-концесіонер ініціювала відновлення злітно-посадкової смуги, модернізацію приміщень аеровокзалу, розширення авіасполучення. Орієнтовна вартість проекту реконструкції – 2,14 млрд грн.
Глава держави звернувся до Міністерства фінансів з проханням включити в проект державного бюджету на 2020 рік необхідні витрати для реалізації проекту на підставі узагальнених пропозицій Міністерства оборони, якому належить злітна смуга, і Міністерства інфраструктури.
“Ми всі зацікавлені в тому, щоб був аеропорт. Держава хоче допомогти”, – сказав Зеленський.
Президент також закликав підписати інвестиційну угоду щодо залучення коштів для реконструкції аеропорту Івано-Франківська.
“Ми домовилися з паном Олександром Шевченком (до обрання народним депутатом – директор компанії Скорзонера, – ред), що почнемо будувати аеропорт дуже швидко. Підписуємо тристоронню інвестиційну угоду з гарантією повернення за те, що повинно побудувати державу. Ви будуєте, ми повертаємо”, – підкреслив президент.
За даними Єдиного реєстру юросіб, бенефіціарами ТОВ Скорзонера є екс-власники ПриватБанку – Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов. За даними системи YouControl, ТОВ Скорзонера є засновником туристичного комплексу Буковель.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...