facebook

У Миколаєві закрили пляжі: забруднення перевищило норму в рази

Купатися на міських пляжах небезпечно через хімічне і бактеріальне забруднення,яке іноді перевищує в 14 разів.


Міська влада Миколаєва заборонила купатися на пляжах міста через забруднення води. Про це повідомила пресслужба місцевої міської ради в середу, 31 липня.

“На пляжах Миколаєва купатися заборонено – високий рівень бактеріального і хімічного забруднення. Головне управління Держспоживслужби в Миколаївській області щомісяця проводить аналіз річкової води в місцях масового відпочинку. Починаючи з 11 червня і до сих пір результати лабораторних досліджень не відповідають вимогам до річковій воді”, – йдеться в повідомленні.

У районі пляжів Стрілка, Чайка, Прибій бактеріальне забруднення води в 14 разів перевищує показники, у мікрорайоні Намив – майже в п’ять разів. Занепокоєння фахівців викликає те, що миколаївці, незважаючи на заборону, хай там що – купаються.

За словами заступника директора ГУ Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України Олександра Ігнатенкова, Миколаїв – нижче за течією, а отже, бруд, який йде з усієї України, спускається в місто.

“Однак це більше стосується хімічного забруднення. Але лактозопозитивна кишкова паличка і взагалі бактеріальні забруднення – це вже місцева проблема, наслідок несанкціонованих скидів. Були випадки, коли показники забруднення перевищували норму у 250 разів”, – зазначив він.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Перший заступник міського голови Володимир Криленко доручив створити робочу групу з метою обстеження інженерних мереж на предмет несанкціонованих врізок господарсько-побутової каналізації.
Крім того поінформували, що департаменту ЖКГ доручено до наступного сезону розробити і внести в правила благоустрою зон відпочинку миколаївців обов’язкові вимоги з лабораторного контролю річкової води, забезпечення урнами для збирання сміття, своєчасного прибирання території, встановлення фонтанчиків з питною водою, громадських туалетів та щодо іншого.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...